Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Éppen működő mosógépet otthon...

Éppen működő mosógépet otthon szabad hagyni 1 órára?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 20:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Ha csak éppen működik, nem árt ha felügyelet alatt van, bár ha zárlat lenne az automatának le kell oldania és akkor lekapcsol a villany de én azért nem hagynám ott. Bár volt nem egyszer hogy a 15 éves mosógépet itt hagytam felügyelet nélkül de az mosott is szépen, amikor gond volt vele leégett akkor az automata rögtön lekapcsolt.
2012. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

én sose hagyom otthon

nem feltétlenül zárlat, vagy efféle miatt, hanem mert lehet bármi rendellenesség: leállhat, eldugulhat a szűrő, összefogják egymást a ruhák, túl sokáig ázik a lében, esetleg kijön a hab, ezerféle zűr lehet

2012. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
ELVILEG lehet, de ennek ellenére ha véletlen valami elromlik és elárasztja vagy felgyújtja a lakást, akkor még a biztositó sem fizet.
2012. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%

Már miért ne szabadna otthonhagyni? Van aki elviszi magával?

Ha az a kérdés hogy magára hagyni, ha otthon vagy akkor sem állsz mellette. Valami gáz van (milyen?) akkor lekapcsol és kész. Vagy ezek robbanak ha nem állok mellettük?

Elinditom a mosást és lefekszem aludni, életveszélyben vagyok?

2012. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk sokszor be van programozva, hogy 6-kor induljon el a bekészített mosás, így mire felkelünk már kész van. De van olyan is, hogy elmegyünk valahová és úgy állítjuk be, hogy mire hazaérünk végezzen. Soha semmi gond nem volt vele, pedig már 8 éves!

:)

2012. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

sose volt baj vele...

oké, de egyszer legyen, és az Murphy törvénye szerint akkor lesz, amikor elmész otthonról :(

2012. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Még az jutott az eszembe, hogy nem hiszem, hogy valaki ott szokott volna állni a gép fölött amíg kimos, pont azért automata! Ha mosás közben épp porszívózik, vagy kint van a kertben, akkor se veszi észre ha pl. leugrik a kifolyócső és eláztatja a mosókonyhát a gép!
2012. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

Én is simán otthon hagyom, addig elmegyünk bevásárolni vagy ügyeket intézni, mire hazaérünk, csak teregetni kell.

Ennyi erővel, ha megy a mosógép, a kertbe se mehetnék ki.

2012. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Lepontozhattok, nem érdekel. Soha nem hagyom bekapcsolva. Sem mosógépet, sem sütőt, sem számítógépet. Akármi történhet! Én így tanultam, így is adom tovább.
2012. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
ilyenkor mi értelme van a lepontozásnak? nem értem. mindenki elmondja a véleményét, hogy ő hogy szokta. hadd döntse el a kérdező, hogy melyik tanácsot fogadja meg.
2012. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!