Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy többszínű ruha kék része...

Egy többszínű ruha kék része megfogta a fehéret, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem egy csíkos ruhát, beáztattam lavorba, mint minden új ruhát szoktam, de a kék része nagyon durván eresztett, többször kiöntöttem a vizét, de a fehér csíkot nagyon csúnyán megfogta... mit tehetnék? Mosógépbe nem akarom tenni, mert mást is megfog.

2012. júl. 31. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek áztatod?

Egyébként régen ecetben mosták az új farmert hogy megfogja a színét. Ma van szín fogó kendő is. Legközelebb használd azt.

honnan szetted hogy az új ruhát áztatni kell? Persze hogy megfogja magát akkor!

Nem vagyok házi tündér de ezt még én is tudom.

2012. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még sose történt ilyen áztatáskor... azért áztatom mert az új ruha büdös és vegyszeres, nem veszem úgy magamra... az anyaga miatt pedig nem akartm mosógépbe rakni. Köszönöm a hasznos hozzászólást, sokat segítettél.....
2012. aug. 1. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy tele van vegyszerrel, az a festék is, de ezek szerint vízben oldódik, kijön az folyóvízben is :-)

Lehet hogy még nem történt meg veled, de új ruhánál mindig meg van az esélye ...

2012. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!