Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kaptunk valami parnakat....

Kaptunk valami parnakat. Regiek de nagyon jo allapotban vannak. Nagyon budossek, es a szekreny, ahol tarolom oket is megtelt a buzzel. Probaltam szeloztetni a parnakat, de semmi javulas. Mit tehetek veluk, hogy ne legyenek budossek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írod mivel vannak töltve a párnák. Ha tollal akkor van tolltisztító minden nagyobb városban. Ök kitisztítják, fertötlenítik a tollat és új huzatba töltik és szuper jó lesz.

Ha szivacsos, akkor ki kell mosni öket és ezen a tüzö napon kiszáradnak, nyugodtan tedd be mosógépbe.

2009. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot. Tolluval van toltve. Esetleg gezbe teve lehet hazilag kimosni a tollut? Ugy hallottam igen es utanna kitennia tuzo napra szaradni, akar a szivacsot.
2009. júl. 22. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Kimoshatod mosógépben is.Száradáskor mozgasd időnként át.A napra tedd.Utána ha kell,rakhatod új huzatba is. Anginnak hívják az anyagot.
2009. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kimoshatod gépben is de száradás közben kb fél oránként rázd és paskold át akkor nm áll össze atoll mint az én télikabátomban:)
2009. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!