Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babafogat érdemes félig...

Babafogat érdemes félig kibújt állapotban mosni?

Figyelt kérdés
Különböző stádiumban vannak a fogai, egy félig, egy negyedig van kinn, egy pedig készülődik,én azt gondolnám, h mivel nőnek, még gyulladt/érzékeny az ínye és hanyagolnám a témát. Ne tegyem? köszi a válaszokat!
2011. okt. 20. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megmondani ki kell próbálni .

lehet hogy jólesne neki a dörzsölés lehet hogy nem.

2011. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem mostam még ilyen korban. Csak akkor, amikor már mind kibújt. Akkor is van még hogy véletlenül felsértem az ínyét és kiserken a vér.
2011. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben járunk. Vettem kifejezetten baba fogkefét, próba-szerencse alapon. Nálunk szerencsére bevált, kislányom nagyon szereti amikor dörzsölöm vele kuncog, és már odatartja a kis száját, ha fürdetésnél előveszem a fogkefét, biztos jól esik Neki. De szerintem ez is "babafüggő".
2011. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!