Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem szív és áll le 30...

Miért nem szív és áll le 30 perc után a Samsung EASY1600 tipusu porszívóm?

Figyelt kérdés
kiüritetem a zsákot kimostam a szűrőket is még papír zsákot is vetem bele de nem szív két hete vittem szervízbe de azt mondták hogy a motorja túlhasznált és nem bírja fél óránál továb azóta roszabodott a hejzet mostmár nem is szív pedig csak 5 éves

2012. aug. 15. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudna valaki segíteni aki szintén így járt?
2012. aug. 15. 21:34
 2/6 anonim ***** válasza:

"de azt mondták hogy a motorja túlhasznált és nem bírja fél óránál továb "


Mi a kérdés?

Kuka, vegyél egy újat. Vagy motorcsere. De szerintem közel ugyanolyan drága mint egy új, garanciával. Sajna a finom por belegyűlik a motortérbe, és csúnya dolgokat művel. Semmilyen többezres fordulaton pörgő eszköznek nem tesz jót a finom por jelenléte, egy idő után kikezd mindent.

Fogyasztói társadalomban pedig a gyártó sem érdekelt abban, hogy tartós terméket gyártson.


Amúgy a helyzetet LY-nal írjuk.

2012. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

30 perc után leáll???


Azt ugye tudod, hogy ezek nem folyamatos üzemre vannak tervezve, szóval nem csoda, hogy leáll.

2012. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor te 5 percenként ki-be kapcsolod a porszívót?
2012. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze.


1 szoba, pár perc. Áttelepülök a másikba, megont pár perc, de a legnagyobb terület is max 5 perc, szóval 30-et összesen nem porszívózok, az összes áttelepüléssel együtt...

2012. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösszi a válaszokat
2012. aug. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!