Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segítség, megszálltak a...

Segítség, megszálltak a muslincák és a molylepkék mit tegyek, ha nem bírom elviselni a rovarirtószereket?

Figyelt kérdés

Mindenhol felbukkanak és már a molylepkék is jönnek. Mint egy scifiben, a kukában darázsfészeknyi muslinca tenyészett, ma vittem le. De még mindig sokan vannak és akármire rászállnak a wc-re, a fogkrémre, a csaptelepre, a cipőmre, egyszóval nem bírok tőlük szabadulni. Mit tegyek? Jól szellőző lakásban vagyok és mindig nyitva van az ablakom.

Működő tippeket kérek. Köszönöm!


2012. aug. 22. 22:34
 1/4 anonim válasza:
szúnyogháló -.- de a helyedben átnézném a gyapjú és toll cuccokat a lakásban lehet belepetézett a molylepke
2012. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 intrepid ***** válasza:
100%
A bort, a sőrt bedugva tartanám, és elmosnám a piás poharakat.
2012. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell rovarirtót használnod. Mosd át mosógépben az összes takarót, párnát, plédet és a ruhákat is. Miközben megy a mosás, domestoszos vízzel töröld át a szekrényeket, fiókokat. Ha szőnyeg van a lakásodban akkor azokat is súrold át valami erre a célra kitalált tisztítóval. Ezután menny be egy háztartási boltba, mondd el mi a helyzet a lakásodban és hogy agyon valami sprét. Utánna fujdd be a szobát alaposan és zárd be az ajtót. Ezt minden helyiségnél játszd el. Szerintem a szekrények mögé is fujhatsz mert általában oda szoktak a kis dögök elbújni. A nagyobb tárgyakat is töröld át domestoszos vízzel, pl.: az asztalok, székek, és a kukát is mindenképp. remélem tudtam segíteni
2012. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha a felsoroltakkal megvagy,akkor jöhet a konyha, nézd át a rizst, a lisztet,zsömlemorzsát stb., rohadt hagyma,krupli. Mert ezeket a dögöket nem fogod tudni csak úgy kiírtani,csak ha megtalálod, hogy hol telepedtek meg, és azt megszünteted.
2012. aug. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!