Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért vagyok ilyen lusta...

Miért vagyok ilyen lusta hónapok óta nehezemre esik még fel állni is pedig nem vagyok beteg, és azelőtt pörgős szorgos voltam most meg mi van velem, a meleg okozza vagy belefáradtam mindenbe 24 éves nő?

Figyelt kérdés
Utálom a tanyasi életet mindenhol csak homok ,légy kiirthatatlan, ráadásól senki nem jön hozzánk szó szerint mert mindentől messze lakunk.Értelmetlen sehova nem járunk el unalom van. Elvagyok gyengülve régen 2 -20 literes vödörrel szaladtam most meg alig bírom el annyira el sem vagyok hízva mert max 13 kg szedtem fel. Úristen mi van velem lusta vagyok. Írjatok!

2012. aug. 23. 11:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem ilyen nem csak veled van, rám is ám tör néha ez az érzés, sőt most is éppen egy ilyenem van. Rám a meleg van ilyen rossz hatással, csak fekszem... Nincs kedvem semmihez, vagy ha van is nincs hozzá energiám úgy érzem.

A megoldás, az, hogy azt mondom most már elég ebből felkelek sorrendet állítok fel a dolgaimról nekilátok és megcsinálom. Szerintem nagyon jó, hogy felfedezted egyáltalán, hogy nem jó amit csinálsz. Minden itt kezdődik. Sok sikert! Munkára fel!

2012. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ja és az lemaradt, hogy mindannyian belefáradunk abba amit csinálunk. Ilyenkor kell valami jót találni az addigi életünkben és abba kapaszkodva folytatni.
2012. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én mibe kapaszkodjak ha nincs semmi értelmes dolog amit véghez vihetnék? Nem várok semmilyen eseményt és az a baj hogy mindent a pénz határoz meg és ha az nincs akkor semmi nincs csak az itthon ülés itthon tudok csak mozgolódni ami borzasztó unalmas mert semmi kedvem hozzá mert senki el nem jön hogy várjam a párom egész héten oda van nem is látom csak hétvégén 1-2 napra. Ezzel csak egyetlen jó dolgom van az hogy szerelmes lettem az interneten megismert illetőbe és mást sem várok csak hogy vele legyek de ezt is a pénz határozza meg és gyűlölöm ezt a szitut hogy nem vagyok gazdag. Felkelek reggel és csak bugdácsolok minden ingerel ha leesik valami 3 szor rakom vissza még is leesik a pumpám az egekben van és semminek nem látom értelmét régi dolgokkal vagyok körbe véve de esély sincsen rá lecserélni őket mert nincs rá pénz, semmi nem köt ide szabadságot szeretnék valakiért élni a kedvében járni.
2012. aug. 23. 12:29
 4/11 anonim ***** válasza:
miért nem jársz dolgozni?
2012. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fúúú,hát én is sűrűn vagyok ilyen idegbeteg fajta :D sokszor jó csak kimenni a levegőre,leülni vhova,és gondolkozni :) kicsit kimozdulni,mert kb.most itthon én is börtönben érzem magam :S párom hajnalban kel,du.5re ér haza.ha elment,már nem tudok aludni,szóval...megy a semmittevés :S te amúgy nem dolgozol?
2012. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mert gyesen vagyok az az voltam juliusig.
2012. aug. 23. 18:56
 7/11 anonim válasza:
Gyesen?? Akkor van gyereked?! És ő nem ad plusz lendületet?? Játsz vele, sétáljatok, találjatok ki közös programokat. Kertészkedj, az nem kerülhet, sokba és nagyon feldob ha van egy növény ami neked virágzik, amit te nevelgetsz:-)Adj magadnak feladatokat, megcsinálod és ez eltölt azzal a boldogsággal és siker élménnyel, hogy véghez vitted amit akartál. És várd a hétvégét amikor hazamegy a párod, készülj egész héten arra.
2012. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát én is kezdek beleőrülni az itthonlétbe, minden nap egyforma. Az jó egyedül, amikor a gyerekekkel kimegyünk de. sétálni, vásárolni, de olyan meleg van, hogy a nagyobbikról, aki póló-bugyiban van, a lakásban folyik a víz, és én is ájuldozok kint, szóval benti elfoglaltság van.
2012. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Épp ez lehet a problémám hogy túl sokat foglalkozom a gyerekemmel és sokat van körülöttem és már nincs energiám és lusta disznó vagyok mert bele fáradtam abba hogy csak én vagyok vele a 24 órában és minden nap ugyan olyan és anyós isteníti a fiam de eszibe sem jut hogy fél órára elvigye játszani. Csak mérgelődök egész nap mert nem tudok újra töltődni sose.
2012. aug. 24. 12:22
 10/11 anonim ***** válasza:

az sem mindegy, mennyi idős a gyerek, kb. másfél éves kortól már egész jól el lehet velük lenni. Engem nem zavart, hogy jönnek utánam, legalább tudom, hogy nem a szekrényt másszák meg.

Ha soha nincs módod kettesben lenni a pároddal gyerek nélkül, nem csoda, hogy besokalltál.

2012. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!