Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan szabadulhatok meg a...

Hogyan szabadulhatok meg a hangyától?

Figyelt kérdés
Egy hete tele van a konyhapultom reggelente hangyával. Semmilyen ételt nem merek kint hagyni,mert félek,hogy ellepik. Már mindent kipróbáltam és nem használ. Gondolok itt: ecetre,fahéjra,babérlevélre,különböző hangyaírtókra de semmi. Van valakinek valamilyen házi praktikája,hogy eltüntessem őket?

2012. szept. 1. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hangyacsapdát tettem le a konyhaszekrény mellé, elpusztította a rovarokat, nem sejtek most semmilyet.
2012. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A sütőport próbáltad már?? Nekem az bevált!
2012. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Protech fáraóhangya irtó csalétek kiváló.
2012. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam már a sütőport is de az se vált be. :( Protechtet hol lehet venni? Vegyi kereskedésekbe?? az baj,hogy nem találom a járatukat sem. Egyszer csak előbukkanak valahonnan.
2012. szept. 2. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Bórax-por=gyógyszertárból!

Felesbe keverni porcukorral-és vékonyan szétszórni.

2012. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sütőpor de cukorral keverve! Ezt beviszik a bolyba, majd a sütőportól felpuffadnak, és elpusztulnak. Nekünk is volt, általában a konyhaküszöb alól jöttek.
2012. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! Sokat segítettetek! remélem eltűnek tőlük a hangyák.
2012. szept. 6. 18:11
 8/8 anonim válasza:
Szerezz be egy hangyászt!
2012. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!