Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ruhákat kifordítva kell...

A ruhákat kifordítva kell mosni? Vagy ez mindegy?

Figyelt kérdés
Ha kifordítva mossa az ember őket jobban megőrzik a színüket? Tartósabbak? Vagy ez nem számít?

2012. szept. 9. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ez csak egy vicc ugye?
2012. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. szept. 9. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kinn teregetsz akkor érdemes kiforditani,mert nem szivja ki a nap.mosásnál tök mindegy
2012. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha óvni akarod őket akkor mosás előtt fordítsd fonák oldalára.


A színeket akkor tudod megőrízni, ha minőségi mosószert használsz pl. perwoll. illetve soha nem szabad napon szárítani, mert a nap a szineket fakítja a fehéret sárgítja, a textilszálakat pedig roncsolja.


De sokat számít, hogyan, mivel mososd a ruhákat és az is hogyan szárítod.

2012. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Zoknit pl nem jó kifordítva mosni, mert amit összeszed szöszmösz, meg morzsa, meg minden vacak, az benne marad.
2012. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Van ember, aki nem kifordítva hordja a zokniját? *.*
2012. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifordítva mosom mindig a ruhákat, de ez egy régi beidegződés a kertes házi létből. Akkor szabadban teregettem és miután legkésőbb teregetés előtt ki kellett fordítanom a ruhákat, hogy a színüket ne szívja ki a nap, előre dolgoztam :) Amióta lakásban inkább benn teregetek, mint az erkélyre, szóval igazából nincs jelentősége, de a kifordítás dolog megmaradt :) Mondjuk zoknit sose fordítok ki.
2012. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!