Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » DM-es, Rossmanos sajátmárkás...

DM-es, Rossmanos sajátmárkás mosógélekről mi a véleményetek? Melyik mos jobban, szebben, puhábban, vagy egyáltalán kár rá pocsékolni a pénzt, vegyek Persilt?

Figyelt kérdés
Eddig Tomit használtam, de valamiért nem mos szépen, egy-két alkalommal használtam Arielt, Persilt is, a Persil nagyon jó volt. Viszont már annyira sokat mosok a férjem és az örökmozgó kisfiam ruhakoszolásai miatt, hogy drágának gondolom a Persilt. Gondoltam kipróbálnám a DM sajátmárkás mosógéljét. Szerintetek? Tényleg, az mennyibe kerül?
2012. szept. 14. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyu DM-est használ, és nagyon jó :) Én Pl. Lidl LEL-jét használom, az is tökéletesen mos.
2012. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi nem a mosógélt használjuk a DM márkájából,hanem a port, pl ami fehér ruhákhoz van ezerszer szebben most mint a drágább társai. Persillel szürkék voltak a melltartóim, a DMessel pedig hófehérek! Azt használjuk amin a színes törölközők vannak. Mi már szinte mindenből a dmest használjuk,tisztítószerek,mosószerek stb stb. Olcsóbb és hatákonyabb :)
2012. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!