Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valaki tud kötni?

Valaki tud kötni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kötni egy sapkát. 2 sima, 2 fordított az alján, majd egy sor sima, egy sor fordított. Eljutottam a tetejéig. Most szűkítenem kellene. Azt tudom, hogy 2 szemet kell egybevenni szűkítéshez. Le tudná írni valaki, hogy mikor meg hogy meg amit tudni kell még róla?

2012. szept. 20. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Tehát ha úgy csinálom, hogy 2 szem köt, egy szem köt, 2 szem köt egy szem köt akkor csúcsosabb lesz a sapka, és a sima sorban simán fogyasztok a fordítottban meg fordítottan? Vagy úgy hogy sima sorban simán fogyasztok, fordítottban meg nem fogyasztok hanem végigkötöm? MErt olvastam ilyet is.

remélem értelmesen fogalmaztam :S:DDDDD

2012. szept. 20. 16:27
 2/5 anonim válasza:
38%
Szerintebb egyszerubb, ha csak osszehuzod egy szal fonallal a tetejen befuzve a szemekbe.
2012. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy szál fonallal húzod össze a tetején, akkor elég ronda lesz. Ezt csak akkor lehet megcsinálni, ha 10-15 szemnél nincs több a tűn.

Jó, ahogy írtad.

2012. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kérdésedet olvasva én is hirtelen kedvet kaptam a kötéshez :D

Milyen fonálból kötöd a satyit és milyen kötőtűvel?

2012. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy csak most válaszolok, a sapka sikeresen elkészült:))) Fogalmam sincs milyen ez a kötőtű:$

A fonalat úgy vettem, hogy megkérdeztem az eladót, melyiket ajánlja, jó puhát választottam:))

2012. nov. 15. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!