Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet gyorsan megtanuln...

Hogyan lehet gyorsan megtanulni kötni? Páromnak szeretnék egy sálat kötni, de még sosem csináltam ilyet. Anyukám pedig már elfelejtette. Van esetleg valami "szakkönyv" az ilyesmihez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 22:12
 1/4 anonim válasza:
hát biztosan könyvesboltban van ilyen könyv, mindenről csinálnak ma, ilyen "hogyan kell..", szóval utána kereshetsz, de ha más nem én ajánlom neked a neten, azért annál nagyobb könyvtár nincs a világon, szóval vmit biztosan találsz a neten róla.szerintem még pontos leírást is.
2008. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is probáltam könyvből megtanulni de nem ment. Szerencsére a nagynéném megtanitott. Nincs egy közeli rokon vagy ismerős akitől tanácsot kérhetnél?
2008. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem anyukám tanított meg. Aztán utána évekig nem kötöttem és el is felejtettem. Akkor kerestem könyvet és nekem az alapján is ment. De persze úgy, hogy már tudtam nagyjából, mit hogy kell csinálni. Sok ilyen könyv van, de főleg antikváriumban érdemes keresni.
2008. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rengeteg könyv van, a kötőmintakönyv a legjobb és Gazdáné Olosz Ellától a Kézimunkázók Könyve. 2008-ban írtad ki látom.... Azóta sikerült megtanulnod kötni?
2017. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!