Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinek van ilyen gőztisztítója...

Akinek van ilyen gőztisztítója, annak bevált? Olyan, mint a reklámban, vagy nem érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 27. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenünk van, feleségem imádja. Az általad linkelt cuccért nem adnék egy vasat sem...

2012. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtős! Anyámék vettek, csak fehér színben, gyenge műanyag az egész, hamar tönkrement.
2012. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, és imádom.

Nem úgy működik, mint a reklámban... csodákat ne várjál tőle.

Az én életemet viszont nagyon megkönnyíti.

A fürdőszobát és a csempéket is ezzel tisztítom mindenféle vegyszer nélkül.

Ahol járólap van, nem parketta, ott felmosóként használom...közben 1-2 db konyharuhával törlöm fel a vizet...szintén vegyszerek nélkül.

Az ablaktisztító fejjel az a bajom, hogy nagy mennyiségben jön belőle a gőz/víz... de szintén vegyszerek nélkül lesz tiszta az ablak...a végén mikroszálas kendővel "csíktalanítom" az ablakot.

Tűzhelyet szintén ezzel takarítom...ide néha zsíroldó is kell.


Én szeretem, nagyon megkönnyíti az életemet. Mint írtam csodákat ne várjál egyik ilyen masinától sem.

Meg kell tanulni bánni vele és hogy hogyan kell használni. Na meg nem mindenhol lehet vele takarítani.

2012. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösziii, már el is felejtettem! Pont ezért tettem fel a kérdést, hogy, akik élőben látták, használták, mondják el milyen :)
2012. okt. 2. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!