Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tollpárnát hogyan és mivel...

Tollpárnát hogyan és mivel lehet otthon kimosni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én be szoktam rakni a mosógépbe 40 fokon.Kórházi áplóktól hallottam, hogy benn is így mossák.Bár nagyon jó időben érdemes kimosni, mikor ki is szárad rendesen, különben beposhad, úgyhogy az idén már szerintem ne mosd ki.
2012. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első jól írta. Kánikulában kell mosni, mert csak akkor szárad ki jól.
2012. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 István62 ***** válasza:
1 Mosógépbe rakva nem szakad ki az anyag amiben van a toll?
2012. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az angin, amiben a toll van nagyon erős, nem szakad ki. Ha kimosod, akkor száradás közben sűrűn fel kell rázni, hogy egyenletesen száradjon. Ma nálunk elég napos idő volt, ilyen időben még megszárad kint is.
2012. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 István62 ***** válasza:
köszi:)
2012. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszer kiszakadt a mosógépben... Azóta egy zipzáros párnahuzatban mossuk ki, és ahogy írták is hőségben.
2012. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legközelebb mindenképp tolltisztítót javasolnék, ott a tollat külön kezelik le, és utána vadonatúj anyagba töltik! Tiszta, steril lesz a toll, ami a legfontosabb!
2013. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!