Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Penész vagy dohszag eltávolítá...

Penész vagy dohszag eltávolítása hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Van egy jó hosszú, 10 méteres porszívócsőm, kaptam. Istentelenül jól lehet vele takarítani, csak az a baj, hogy egy picit szaga van. Már beáztattam jó tömény hypós vízbe, de nem segített. Belülről ugye a porszívó miatt alapos szellőzésen esik át minden használatkor :) de mégis van valami szaga ami miatt nem lehet lakásban tartani, csak a takarítás idejére. Kidobni nem akarom, mert drága lenne újat venni, viszont imádok ezzel takarítani, mert nem veri fel a port, és nem visít a fülembe, és a szekrények tetejét is elérem.


Valakinek van ötlete mivel lehet ezt a szagot kiűzni? Gondoltam arra, hogy egy műanyag zsákba beleteszem, és pár zacskó szódabikarbónával összerázom egy hétig. Szerintetek?


2012. okt. 6. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A szűrőit próbáltad már kitisztítani?
2012. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez csak egy porszívó gégecső. Akármilyen porszívóra rá tudom tenni, a porszívó nem büdös, csak a cső.
2012. okt. 7. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább jó erős 20%-os ecetes vízbe próbáld meg beáztatni.
2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, az ecet esetleg mosószódával csodákra képes. Rengeteg mosószert lehet vele helyettesíteni, és sokkal olcsóbb, környezetkímélőbb.
2012. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!