Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » FOLTOK? Arctic mosogépem...

FOLTOK? Arctic mosogépem van,16 programmal, a fiam aki 3 éves ált. Sötétkék ruhái vannak, amit40 fokon mosok, de minden folt megvan száradás után?!

Figyelt kérdés
a blúzát leeszi levessel,vagy fű,sár.vizesen nem látszik,de mikor megszárad a sírás kerülget.ariel,persil,maxi trat,formil,bonux,tomi,mit lehet még kiprobalni?sötéteket,hogy mossam 60 fokon?40 60fok van,50 fokos mosás nincs.valami tanács???
2012. okt. 22. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a babák minden foltjához epeszappant (DM saját márkás folttisztító szappan) használunk. foltot frissibe átdörzsölni vele, még egyszer bedörzsöljük és szappanosan megszárítjuk mosásig.
2012. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Lidl-ben kapható fehér flakonos, fújós folttisztító. 400 Ft körül van, és nagyon kellemesen csalódtam benne. A kisfiam hasonló foltjait befújom este, reggel sima mosással indítom a gépet és nincsenek foltok!

De nagyon jó a vanish szappan is, de az melós, dörzsölni kell a foltokat.

2012. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen csodaszer csak állítsd 60 fokra!

És lehet kevés a mosószer-nem mindegy milyen szennyezett a ruha.Foltos -erősebben szennyezett ruhához 90-100 ml por vagy gél kell.

Ki mondta hogy színeset csak 40 fokon mossál???

Hidd el ez a megoldás legalább egyszer próbáld ki.

2012. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 nadrágot megprobáltam forró vízbe ázott kb.fél órát s a folt sehol sincs,szerintem nem elég a 40 fok,csak sajnos 50 fok nincs s a cimkén max 40 fokot ír?!
2012. okt. 23. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a címkével!

Állítsd 60 fokra és kész, az még csak meleg nem forró tehát nem tesz kárt még a pamut vagy gyapjú ruhában sem.

2012. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60 fok nem tesz kárt a ruhákban, hanem a színükben.....:( plusz megdobja az áramszámlát is, nem ér annyit az egész. Én azt tudnám javasolni neked, h vegyél elő egy lavórt, tegyél bele mosószert+ vizet és amint leeszik, összekoszol vmit, be a vízbe, aztán mikor összejön egy nagyobb adag, be a mosógépbe. Beleszáradni biztos nem fog, és könnyebb lesz 40 fokon a mosószer "dolga".
2012. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!