Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosódió mosogatáshoz?

Mosódió mosogatáshoz?

Figyelt kérdés
A több helyen leírt - forraljunk 8 szem mosódiót fél liter vízben kb. 10 percig - recept alapján készítettünk mosogatószert mosódióból. Van-e valakinek ezzel tapasztalata? Az világos, hogy nem habzik, de adagolásról van valami információtok? Egyelőre nekünk a zsíros edényt nem tisztítja, de lehet, hogy csak nem jól használjuk.
2012. nov. 4. 14:45
 1/2 anonim válasza:
Nekem sem vált ez be,de ha azért mosogatsz mosódióval,mert környezettudatosan élsz,akkor jobb,ha veszel gyárilag mosódióból készült mosogatószert.De van más környezetbarát szer sok féle.Tulasi márkájú jó,például.Magyar termék,a krisnások gyártják.Sok jó cuccuk van.Ha teszel a mosogatószeredbe szódabikarbónát,jobban oldja a zsírt,de az sem 100 %-os szerintem.
2012. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam, több nekifutásom is volt. Elkeserített a végeredmény. Mivel nem habzik, nem volt tisztaságérzésem, egy csomót használtam belőle, hogy tiszták legyenek a tányérok, poharak. Edényekkel nem is próbálkoztam. A végén felmosáshoz használtam el, annak tűrhető. Nem bajolok vele többet, nekem gusztustalan a mosódió lével való mosogatás. Nem beszélve róla, hogy szerintem folyó víz alatt kivitelezhetetlen, én meg nem szeretek a trutyis vízbe pancsolni.
2013. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!