Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet az ezustoket...

Mivel lehet az ezustoket kifenyesiteni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
mosd meg fogkrémmel, attól szép fényes lesz :)
2009. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én hatásosabbat tudok!Bemész egy ékszerboltban, és veszel ezüst tisztítót.Ebbe belerakod néhány percre, és szebb mint újkorában!700-1000ft kb!
2009. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Festékhigítóval dolgoztam egyszer, és a gyűrűimre is ráment. Nagyon szép fényesek lettek, mint újan, és nem lett semmi bajuk sem.
2009. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Hamuval kell átdörzsölni, gyönyörűen csillogni fog.
2009. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
fogkrém vagy szódabikarbónás víz..(:
2009. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindig fogkrémet használok, eddig az vált be:D
2009. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már a sampontól a szódabikarbónán át a fogkrémig mindent. A pici, áttört ékszereknél ezek semmit nem érnek, és a nagyobbaknál is mindig maradt olyan rész ami nem lett szép, pl. kapocs. Az volt a tapasztalatom, hogy nem tart valami sokáig az ilyen tisztítás. Ezért én is egy ékszerüzletben tisztítófolyadékot vettem (Hagerty), ugyanazt amit ők is az üzletben használnak, igaz, ez 2e forint volt, de megérte. Szerintem sosem fogy el...
2009. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sidol
2009. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szódabikarbónával gyönyörű fényes lesz.

Fogsz egy rongyot, öntesz rá szódabikarbónát, majd jó alaposan átdörzsölöd vele és a végén leöblíted.

2009. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egy kis lábasba teszek alufóliát , ráteszem az ezüst ékszereimet, öntök rá vizet és felforralom! Amikor látom, hogy fényes, eloltom, megvárom, hogy kihűljön,kiszedem és megtörölgetem. Olyan lesz, mint új korában!!! ;-)
2009. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!