Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Króm alkatrészeket hogy lehet...

Króm alkatrészeket hogy lehet házilag egészen a gyári csillogásig kifényesíteni?

Figyelt kérdés
Adott egy motorilag elég jó állapotú öreg autó, amit szeretnék veteránoztatni. Rengeteg külső króm (tükör, dísztárcsák, lökhárítók, díszlécek, hűtőrács) alkatrésszel. Nem rozsdásak, egyszerűen csak rettentő erősen meg vannak kopva, meg karcosak, stb. Vettem krómpolír pasztát, fél napig dörzsöltem kenegettem, de nem lett jobb. Van valami más megoldás arra, hogy minden úgy csillogjon mint régen, vagy itt már csak a komplett újrakrómoztatás segít? Esetleg ha hamiskrómozást (szimpla ráfestést) alkalmazok, akkor az sokat ront az élvezeti értékből?
2011. okt. 14. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
krómot kólával
2011. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet festékboltban,tescoban,stb kapni direkt króm fényesítésére ilyen pasztát.
2011. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
disznózsírral
2011. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem foglalkoztam a témával eddig krómmal,de szerintem kézzel nem sokat fogsz elérni,csak a végső simításoknál.Javaslom a flex-et,vagy fúrógépet,mindkettőre kapható fényező korong,ami gyapjúmól,vagy valami szövetből van.arra mehet a paszta,és csillogni fog....
2013. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!