Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosódió, hol érdemes venni...

Mosódió, hol érdemes venni Budapesten -ahol nem olyan drága? Esetleg tudtok ajánlani oldalt interneten?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Bioboltban, meg ilyen herbáriás témában lehet venni. Én babacucc boltban találtam rá a Köki terminálban, vagy az Árkádban? már nem tudom. Vettem egy kilós (vagy fél kilós?) csomagot, valami 3-4 ropira húztak le vele.

. Mostam vagy 10-szer vele, de nekem nem tetszett.

- Pikelysömörre ajánlották, de semmi változás nem volt benne a dióval mosott ruhától.

- Aztán a mosógép dobja tisztára elfehéredett. Írják, hogy kioldja a vízkövet. Szerintem az lehet. Érdemes előtte ecetes vizes próbamosással vízkőteleníteni a gépet. De ez már legyen a volt főbérlőm baja.

- Ja meg a zoknijaim szárából valahogy kihúzgálta a gumit a gép, ha dióval mostam. Elég sok leselejtezésre került e miatt. Ha rendes mosószert használtam akkor nem volt probléma. (Lehet hogy ez is fel van kenődve az albis mosógép dobra? :) Nem tudom.)

- Ja és folttisztító nélkül tiszta szürke lesz a ruha. (Ez is vízkő?)

- Ja és öblítő nélkül semmi illat nincs.

Ha nem vettem el a kedved így sem, akkor Újpalotán, a Pólus Center közelében egy majdnem teli zsák mosódió eladó 2000 forintért. (Rendesen mosózsákocskával együtt. Nem hamisítvány. Ahogy a bababoltban árulják. :) ) Ha érdekel privát üzenetet várok.

2012. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!