Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen szárítógépet érdemes...

Milyen szárítógépet érdemes venni, ami nem túl drága, de azért energiatakarékos is?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozom a vásárlásán, mert főleg télen idebent nehezen száradnak a ruhák. Penészedik a lakás is.Hová érdemes elhelyezni? Túl sok helyem nincs. A fürdőben pedig csak úgy férne el, ha egymásra tenném a mosó és a szárítógépet. Lehet ilyet csinálni egyátalán? Véleményeket, ötleteket várok.
2009. márc. 3. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egymásra lehet tenni, nagyon sokan tárolják így.

Nekem légelvezetős szárítógépem van, előtte kondenzációs volt. Én kondenzációst újra nem vennék. Sokkal többet fogyaszt, kevesebb fér bele, gyűröttek voltak a ruhák. A légelvezetőst sajnos ki kell vezetni, de rengeteg fér bele, gyönyörű a ruha amikor kiszedem és van szöszszűrője, amit minden szárítás után tisztítva látom, hogy mennyi por maradna benne a ruhában, ha nem fújja ki belőle a gép. Én nyárom is ezzel szárítom a ruhákat, puhák, szinte nem kell vasalni.

2009. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A légelvezetős sokkal drágább,és valahogy úgy kell-e kivezetni, mint pl. a páraelszívót? A kondenzációs pedig jó meleget csinál a környezetében, ugye?
2009. márc. 4. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!