Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel jön ki a paprikás zsír?

Mivel jön ki a paprikás zsír?

Figyelt kérdés
Grillpultban dolgozom,és akármennyire is vigyázok,ősszekenem,vagy összecsapom a fehér munkaruhámat paprikás zsírral.Már nagyon sok mindennel próbálkoztam,de nem jön ki semmivel.Próbáltam hypóval,Domestossal,mosogatószerrel,és trisóval is.Bonux-szal mosok,de egyszerűen már nem tudom mit próbáljak ki.Esetleg tippek?
2012. dec. 4. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Csak az ecetes olló segít, a /fűszer/paprika foltja nagyon makacs, azt még a reklámokba sem merik betenni!
2012. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is az ecetes ollót tudom ajánlani...
2012. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
semmi. hidrogén peroxid,-de lehet, hogy szétszedi a szövetet.
2012. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Csak ötlet, egy folton kipróbálhatnád benzinnel.
2012. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Bekened a ruhát vizesen mosószappannal, jó alaposan, bedörzsölve hagyod 1-2 órát, utána kimosod 60 fokon.

Ha így nem jön ki, akkor ecetes olló.

2012. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
44%
A Vanish szappant próbáld ki. Bevizezed hideg vízzel a ruhát, megdörzsölöd a szappannal a foltot, 1 órán keresztül állni hagyod, majd a szokásos módon kimosod. Nekem bevált.
2012. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat,egyet-kettőt ki is fogok próbálni.
2012. dec. 5. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Kimosod rendesen valamivel ami oldja a zsírt. A paprika akkor fog eltűnni ha télen a fagyra vagy nyáron a napra kiteszed. A fagy vagy az UV sugárzás kiszívja a piros színét.
2012. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!