Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon égő, ha nyáron és...

Nagyon égő, ha nyáron és télen nem takarítok ablakot? Csak összel és tavasszal? Olvastam itt hogy van ki minden hónapban takarítja

Figyelt kérdés
nagyon meleg van nyáron, és mikor a levegő lehűl irány a kert. télen meg annyira hideg van ablakot pucolni.
2009. aug. 22. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ünnepek előtt szoktam, de van, hogy az is elmarad valahogy. Szerintem felesleges havonta lemosni.
2009. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. évente egyszer mosom le és nekem nem tűnik nagyon mocskosnak és nem is érzem gáznak.
2009. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is évente egyszer tisztítom kivéve, ha pld. rápöttyint egy madár. A hugom egy luxusházban lakik és ő is csak évente egyszer tart ablaktisztítást. Pedig nagyon pedáns.
2009. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb vendégeskedés, ünnepek előtt szoktam ablakot mosni, vagy akkor, ha nagyon össze van fogdosva.

A tetőtéri ablakokat évente 2x, mert nálunk olyan por van, hogy felesleges. Szinte sarat mosok le, és egy nap után ugyanúgy néz ki.

2009. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 2-szer egy évbe mosom le,a konyhàban többször.

Én sem birom a meleget

2009. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Takarítsa havonta az, akinek két anyja van. Ha valaki jobban érzi magát attól, hogy ablakot pucol folyamatosan, az vagy mániákus, vagy veszett sok szabadideje van, egy biztos, egyéb galádságokra is képes lehet :)

Nálam évi két ablakpucolás van előirányozva. karácsony és Húsvét előtt. Slussz. Aztán van olyan, hogy a Karácsony előtti tavaszra tolódik, a Húsvét előtti meg nyáron van. Mégse szólt még soha a rendőr :)

2009. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Karácsony és húsvét előtt szoktam, de a karácsonyit gyakran még novemberben megcsinálom, ha jó az idő, mert hidegben nem szeretek ablakot mosni.

Kis könnyítés: teleszkópos ablaktörlő! Egyik felével kened, másikkal húzod, 5 perc alatt kész. Marha nagyok az ablaktábláim, fel sem érem rendesen. Így meg sem szék, sem létra nem kell. Plusz ha kertesben laksz, akkor kívülről is moshatod, nem pereg a lakásba be a kosz. És még az ablaktisztítóból is kevesebb kell. Most fogom tesztelni, hogy a nyári ablakmosóval lehet-e ablakot is mosni (gondolom igen), azt úgyis meg kell venni, hátha jó az ablakokra meg a tükrökre is.

2009. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár napja itt cirkálnak a rendőrök az utcában, lehet hogy az ablakom miatt? Tavasszal takarítottam meg utoljára. Akkor számíthatok rá, hogy el fognak vinni? :-)
2009. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!