Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fekete, pióca szerű,2mm-es...

Fekete, pióca szerű,2mm-es kis férgek tenyésznek a zuhanyzómban! Hetente 4x-er takarítok. Új építésű, ablaktalan fürdőszobám van! Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet az, de Domestost nekik!!!
2011. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyok, sőt az ecetsavas kúrát is meg kapták!Mégis 10 db volt ma is a kabin ajtó alatt!!!!
2011. aug. 7. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy szúnyog lárva?


Nekem tavaly az edénycsepegtetőm volt velük tele. Halálra ijedtem, hogy mi lehet.


[link]

2011. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ugyanezt a jelenséget tapasztalom. Engem is érdekelne néhány hasznos tanács.
2011. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szúnyoglárva!Nagyon ocsmány, de picike, mint egy kis féreg. Senki nem látott még ilyet?
2011. aug. 8. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj nálunk is van olyan a fürdőben!! Ilyen kicsi meg sem mozdul undórító de tényleg egyik reggel tettem rá floraszeptet olyan büdös szaga volt megdöglött de hát valami eszméletlen volt. Egyébként iylen kukacnak néz ki nem ?

Szerintem nálad akkor a lefolyóból jön elő.

2011. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látom van aki reklámokon szocializálódik. A domestos azon kívül, hogy szennyezi a környezetet, nem túl hatékony. Ahogy sok más szer sem. Forralj fel vizet. Ha felforrt, önts bele ecetet. Ezt öntsd lassan a lefolyóba. Lehetőleg úgy, hogy a lefolyó csövére körbe mindenhova kerüljön.
2012. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!