Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Tefal teflonos wokban...

A Tefal teflonos wokban sikerult leegetnem a bacont. Nem tudtam a mosogatoszivacs dorzsi felevel sem eltavolitani. Dobjam ki?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy ha a teflon meg van sértve, akkor el kell dobni, mert állítólag mérgező. Bár nekem is van olyan teflonom ami kicsit meg van sértve, azért azt nem dobom ki még.
2008. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ki ne dobd!Vegyél st.Moritz hideg zsíroldót,fújd be vele, hagyd 1-2 órát állni, és szépen lejön szivaccsal.Én is így jártam .
2008. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen- igen, nekem is a hideg zsíroldó vált be,de van tesco-s is kicsivel olcsóbb kiszerelésben:-))
2008. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A teflon alatt vékony azbesztréteg van. Ez rákkeltő, mely karcolás esetén szabaddá válik. Vállalod ??
2008. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

az ózonlyuk rákkeltő

a tartósítószerek rákkeltől

a só rákkeltő

a cukor rakkeltő

az édesség rákkeltő

a savanyúság rákkeltő

a levegő rákkeltő

az össze zöldségen jelenlévő vegyszerek rákkeltők

a SZEX!!! rákkeltő

a cigi rákkeltő

az alkohol rákkeltő

a ... és folytathatnám... utsó: vállalod?!?


Bocsánat, nem tudtam kihagyni.


Remélem nem dobtad ki!

2008. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!