Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vettetek már Tesco pontokra...

Vettetek már Tesco pontokra Tefal edényt? Melyik hogy vált be?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni, de még nem döntöttem.
2009. aug. 16. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám vett egy edényt, ajándékba vette vkinek, szóval nem tudom hogyan vált be, de hát Tefal, szal rossz nem lehet.
2009. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy pénzért vagy pontokért, a Tefal-ban tuti nem fogsz csalódni. Nem olcsó termékek az igaz, de szerintem magasan megérik az árukat. Van olyan serpenyőm, amit már 8 éve használok, és még mindig sértetlen a teflonbevonat. Most készülök venni egy 3 darabos készletet, inkább kihagyok két hét úszást, de azt megveszem. Csak bíztatni tudlak.
2009. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 edényt vettünk, idáig mindegyik jó, de úgy készülj baromi nehéz az edény, valószínűleg nem igen fog eldeformálódni az alja.Egy kis nyeleset vettünk fedővel, egy nagy palacsintasütőt és az üvegfedős párolót. Szerintem megérte. Vettünk már a tescoban sima piros pettyes palacsintasütőt, de ezt megemelve az pihesúlyú, és már most gömbölyű az alja, pedig kerámialapos tűzhelyen van használva. Ebben most reménykedünk.
2009. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én nemrég vettem egy palacsintasütőt pontokra. Nagyon szépen és egyenletesen süt,zsiradék nélkül sem tapad le. Egy kicsit nehéz mert nagyon vastag anyagból van.De legalább izmosodom mire kisütök vagy harmincat.
2009. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, én a wokkal kacérkodom, de az mintha eltűnt volna a közelemből (elkapkodták).
2009. aug. 16. 19:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk már. A pontokra kapható legdrágábbat, azt az üvegfedős párolóedényt.

Nagyon jó benne sütni, főzni. Nem tapad oda benne semmi és alig kell bele olaj. Még az ételeknek is más benne az íze.

Nem tudom egyesek mért emlegetik, hogy olyan nehéz lenne. Szerintem nem kimondottan nehéz. Alumíniumból van.

2009. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mi is azt hittük, hogy elkapkodták ezt a párolót, mert csak egyetlen darab volt belőle. Részben ezért is vettük ezt, mert azt hittük, hogy már nem is lesz.

Aztán pár nappal később raktak ki belőle vagy 30-at...

2009. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz. Alig bírtam felemelni de tényleg:D:D 16L
2009. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lemértem: üvegfedővel együtt 1,4kg a legnagyobb edény.

Ez azért nem olyan irtózatosan nagy súly.

2009. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vettem wok-ot, egyszerűen szuper, nem tudok betelni vele! Olyan sült zöldséget gyártok, mint az éttermekben és percek alatt kész :) Van nagy serpenyőm is, a korábbihoz képest harmadannyi olaj elég bele és gyönyörű egyenletesen süt. Viszont nálunk már semmilyen edényt nem lehet kapni, az ügyfélszolgálaton kell feliratkozni és akkor legyártják, de több mint egy hónapot kell várni :(
2009. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!