Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hasznalt mar vki mosodiot?

Hasznalt mar vki mosodiot?

Figyelt kérdés
Utannaolvastam neten, ott csak jot irnak rola, de kivancsi lennek h valoban kitisztitja a ruhakat?

#mosodio
2013. jan. 3. 10:30
 1/5 anonim válasza:
kamu. Ezt érdemes átolvasgatni: [link]
2013. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én használtam kb egy évig, utána vettem mosószódát is, mert az olcsóbban jött ki. Mind a kettő ugyanúgy kimosott, mint a mosópor és nem voltak allergiás kiütéseim a ruháktól.

Mosódiónál ha 50-60 fokon mosok, akkor csak egy kis tasakban pár darabot be kell tenni a ruhák közé, ha alacsonyabb fokon mostam, akkor előtte be kellett áztatni a diódarabokat, úgy a tasakba és az áztatóvízet is beleöntöttem a dobba.

Most azért nem használom ezeket, mert a munkahelyem ad egy csomó mosóport ingyen és már hegyekben áll itthon. Ha nem adnak majd, akkor viszont mosószódát veszek legközelebb. Azt egyszerűbb használni és olcsó is.

2013. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mosódióval mosott ruha, pont olyan volt mintha szennyes lenne. Semmi. A DM-ben vettem pedig a diót.


Mosószódát is kipróbáltam, de egy csöppet nem lette sem fehér, sem tiszta a ruha tőle.


Valószínű nálunk magas a víz vastartalma és kemény is.

2013. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mosódió nem mosógolyó!!!!
2013. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!