Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szeretnék mosódiót használni....

Szeretnék mosódiót használni. A kérdésem: HONNAN, MELYIKET ajánljátok inkább? Jó minőségűt szeretnék reális áron.

Figyelt kérdés
Ki hol veszi? Még egy bolton belül is előfordul többféle. Úgy tudom, nem egyforma a minőségük. Nem igazán szeretnék azzal kísérletezni, hogy felvásárolom a különböző próbacsomagokat. :) Az ötleteket, tapasztalatokat előre is köszönöm!

2012. nov. 8. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Mielőtt megvásárolnád tájékozódj!


Kemény és magas vas tartalmú vízben hatástalan.


Vagyis olyan lesz a ruha mintha kis sem mostad volna.

2012. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Szerencsére nincs gond a vízzel, ezt már tudom. :) Úgyhogy továbbra is kíváncsian várom az eredeti kérdésre az ötleteket, javaslatokat. :)
2012. nov. 8. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Én vettem már a dm-ben is, meg még két fajtát a netről.

Csodákat írtak róla a blogokban meg fórumokon, hát én nem voltam tőle elájulva.


A fehér ruha az még adalékkal is csak szürke volt, a színeseket sem mosta ki rendesen, izzadságszagúak és foltosak maradtak.

2012. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Megint egy környezetkímélő csodaszer, ami csak akkor ér valamit, ha egy csomó mindent használsz hozzá, és, ha kimosod mosószappannal a ruhát. Szerintem felejtős.
2012. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia,

Mi nemrégen vettünk egy próbacsomagot, és bevált, jól működik, a hozzá járó gyöngyvirágos illat is nagyon jó, és kihozza a foltot, ha jól használja az ember, esetleg ha tesz mellé mosószódát ;)

2012. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez a válasz (#5) már hasonlít egy rendes válaszra. ;)

Hol vetted ezt a próbacsomagot? És van-e összehasonlítási alapod esetleg?

Mint írtam: SZERETNÉK mosódiót használni. Mindenképpen. Ha kell, adalékokkal, csak egy a fontos: minden, amit a mosógépbe teszek, bőrbarát legyen. Nem divatolni akarok, nekem ez fontos. Eddig is mosószódával mosogattam, ecettel és szódabikarbónával takarítottam, és a mosószerem felét mosószódával váltottam ki, mert muszáj. Nagyon érzékeny a bőrünk, nem mindegy. Szóval várom a válaszokat, amit előre is köszönök! :)

HOL ÉRDEMES A MOSÓDIÓT VENNI?

2012. nov. 17. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az számodra nem rendes válasz, ha valaki őszintén leírja a saját tapasztalatát?
2012. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha nem válasz a kérdésemre, akkor nem. Kíváncsi vagyok egy konkrét dologra, fölteszem a kérdést, persze hogy az a "rendes" válasz, ami a kíváncsiságomat kielégíti. És ott van a mondat végén a smiley. (A kis köveken át kell lépni.) :)
2012. nov. 21. 09:18
 9/10 anonim válasza:
Szia, az #5-ös vagyok. És te vagy anya én meg Reni ... :D
2012. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 borsika_77 válasza:
Én hosszú ideje csak mosódióval mosok. Sok helyről szereztem már be zöldbolt, kataboltja, mandala...stb., de eddig nálam a testformabolt-os a nyerő. Árban sztem a legjobb (1kg 2.850Ft), bp. lehel piacon át tudom venni így szállítási költségen is spórolok :), és a hatékonyságával is meg vagyok elégedve. Hozzáállásuk is szimpatikus, ha gondolod nézd meg a kínálatukat. [link]
2013. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!