Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lakotars problema! Mit tehetnek?

Lakotars problema! Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Mi 6-an lakunk egy 120 negyzetmetres lakasban. Mikor itt maradtam hetvegen igy mindig kitakaritottam.(mert mar nem tudtam nezni hogy milyen kosz van es meg az ido is eltelt rajtam. Tudom hogy jo nagy hulye vagyok, mert szerintem igy teljesen ramkaptak. 3-an vagyunk lanyok. Ebbol 1 jo forman csak aludni jar haza. A masik meg ritkan csinal vmit,es mindig be van gubozva a szobajaba. A fiuk semmit nem csinalnak. Tehetek vmit higy mindenki ki vegye a reszet? Akik szinten sokan laknak hogy oldjak meg? Elore is koszonom az ertelmes valaszokat.
2013. jan. 3. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem, de a fősuli alatt mi is így béreltünk lakást. Házirend volt, és a takarítás minden kis részlete is be volt osztva. Ha új lakótárs jött, megkapta a beosztást,ha jó marad,ha nem akkor viszontlátásra. Az elején voltak persze összezördülések, hogy én nem így csinálnám, én úgy szoktam,de szép lassan összeszoktunk,és mindenki csinálta a maga feladatát. És az alap volt, hogy maga után mindenki rendet tesz a közös helységekben.
2013. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is laktunk hatan egy ötszobás lakásban és elég kaotikus állapotok uralkodtak, ezért a tulajdonos kitalálta, hogy vagy kifizetjük a takarítónőt, akit ő hoz (10ezer/nap!), vagy beosztjuk melyik héten ki takarít. Így kaptunk egy falinaptárt,ahova beírtuk, ki mikor ér rá.

Mondjuk így is volt,amikor csak össze lett csapva és fizethettünk takarítónőt :(

2013. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nemtudom nekem is hasonló az egyik probléma csak a a nem takarításon felül, bár külön szobában van, már csak ő hívja fel a nőjét magához aki egy emelettellejebb lakik, ő baxik lemenni már egyszer is. már ide van megágyazva a csajának is. engem ez zavar, mert ketten béreljük a lakrészt, nem pedig hárman, és tök feleslegesnek tartom, bár nem is az, hogy akkor minek tartja fent a csaj a lenti részét ha itt alszik, szabin vannak itt főz, elvannak, stb.
2013. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!