Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valakinek bármilyen ötlete erre?

Valakinek bármilyen ötlete erre?

Figyelt kérdés

Kb. egy pár hónapja felújítottuk a lakást, új bútorok..stb. Úgy döntöttem, hogy a nagy szobában alszok, kipróbálom a kihúzható kanapét, ha már ilyen sokba került legalább kényelmes-e.. na igen, de azt elfelejtettem, hogy megjött délután, és tök természetesen lefeküdtem az ágyra. Éjszaka lekászálódtam az ágyról innivalóért, majd visszamásztam a takaró alá. Mire reggel felkeltem, három nagy foltban véres lett a lepedő.. imádkoztam hogy a fehér matrac ne legyen olyan.. hát nem jött be, mert tiszta vér volt. Vagy egy órán keresztül sikáltam az ágyat, hogy a szülők meg ne lássák, mert végem, ha megtudják, hogy összevéreztem azt a kihúzhatós kanapét, amit elakartak vitetni valamiért, mert ki kellene valamit cserélni benne.. arról nem is beszélve, hogy nagyon drága volt, és új. Végül majdnem sikerült kiszedni a foltokat, de tiszta rózsaszínes, sárgás így is a fehér matrac.. azért a szállítóknak, és anyáéknak mégsem mondhatom el, hogy mitől olyan.. mondjuk azért szerintem nyilvánvaló, ők sem hülyék.


Esetleg bármi amivel kilehet szedni? Nagyon sürgős lenne..



2013. jan. 5. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"de azt elfelejtettem, hogy megjött délután, és tök természetesen lefeküdtem az ágyra"


Ezt hogy lehet elfelejteni? Nem volt rajtad betét?

Amúgy tisztítóba kéne elvinned a matracot, ott ki tudják szedni.

2013. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De volt bent betét, csak elfelejtettem kicserélni, és gondolom feladta a szolgálatot egy idő után.. nyilván.
2013. jan. 5. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen hófehér (tehát nem vajszínű vagy tört-fehér) akkor rá lehet menni Domestossal, vagy bármilyen fehérítővel. Ha nem teljesen fehér akkor keress egy jó folttisztítót. Drogériákban is van sokféle.
2013. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyádék csak nem kupálnak el ezért. Igen, tudom, hogy kellemetlen de előfordul. Barátnőm is hasonlóan így járt.

Pár hete vehettük az új kanapét. Egyik délután nézte rajta a TV-t, majd elbóbiskolt. Mire felébredt eléggé összekente. Felhívott, majd elmesélte mi történt. Annyit mondtam rá, majd a tisztítóban kiszedik. Mi sem vagyunk milliomosok, sőt...

2013. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!