Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Indesit előltöltős mosógépemné...

Indesit előltöltős mosógépemnél észrevettem, hogy mikor betöltöm a mosószert majd az öblítőt és becsukom a tartályt, az öblítő lefolyik. Találkoztatok már ilyen problémával? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 09:19
 1/6 anonim válasza:

szia,

nekem már két mosógépem is hasonló módon, még a program indítása elött, ugyan így "megette" az öblítőt.

aztán elkezdtem egy kicsivel kevesebb öblítőt beletenni az előírtnál, és akkor már nem fordult elő ez a probléma.

remélem nálad is megoldódik.

2009. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nézesd meg. A szomszéd néni így járt, de ő már tényleg szinte 3 cl öblítőt rakott, és már az is lefolyt. Annyinak meg nincs is értelme. Aztán hívott szerelőt és kiderült, hogy vmi nem jól működik, azért folyt le.
2009. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
szia én is jártam igy amikor túl töltöttem a tartályt-vagy ha nagyon hig öblitőt sikerült vennem azt rendszerint elvitte még öblités előtt.
2009. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk Indesit felültöltős van, de abból is folyik. De abból már akkor is folyt mikor először mostam vele...Pedig nem is öntök bele olyan sokat (most már :-)) Ugy látszik az Indesit már csak ilyen :-)
2009. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jóval kevesebb öblítőt raktam bele, így nem folyt le az utóbbi két mosáskor.
2009. aug. 29. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem nem indesit a gepem, de rajottem, hogy az enyem is ellopja abban az esetben, ha egy pici viz is marad az oblitotartoban es abban a kicsi csovecskeben ahol leszivja a gep a program soran az oblitot. ugyhogy mindig kiveszem a tartalyocskat, kiontom, kifujom belole a vizet aztan ontok bele oblitot es igy nem lopja el.


remelem mukodik nalad is!


Amugy az edesanyam Indesit gepe is neha ellopta annak idejen.

2009. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!