Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már nagyon...

Találkoztatok már nagyon érzékeny, sírós férfival?

Figyelt kérdés

A párom 28 éves, 1 éve vagyunk együtt. Voltak előtte is hosszabb-rövidebb kapcsolataim, de ilyennel, mint Ő még nem találkoztam. Sokszor előfordult már az, hogy fekszünk az ágyon, és csak annyit látok, hogy mindjárt sír. Ekkor megkérdezem mi a baj. Ő pedig elkezd sírni. Elmondja mennyire szeret, és hogy milyen boldog mellettem. Eleinte nagyon fura volt, sokan csöpögősnek állítanák őt be. Megkértem, hogy mondja el a konkrét okát a "kiborulásainak". Ilyenkor azt mondja, hogy sok csalódáson ment már át, és el sem hiszi, hogy megtalált, és hogy itt vagyok vele, és tényleg őt szeretem. Azt mondja, hogy felnéz rám, és belebetegedne, ha elhagynám. Ebből adódóan rettentően féltékeny. Nekem jól esik, hogy ilyen, de néha megterhelő bebizonyítani neki, hogy nem csalom meg, szeretem, stb. Tényleg van olyan férfi, aki már betegesen szeret és ragaszkodik valakihez? Nektek volt dolgotok ilyennel? Mi lett a vége?

21/L


2011. okt. 25. 12:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%

Most mi a konkrét kérdés?

Hogy ismerünk-e sírós férfit, vagy olyat aki betegesen ragaszkodik?


Férjem nagyon érzékeny, képes egy szép filmen, íráson könnyezni (én nem), viszont egyáltalán nem betegesen féltékeny.

Olyat csak nőben ismerek, szenvednek is tőle ők maguk is.

2011. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Van pár kérdés, nem csak egyre szeretnék választ kapni. A mondandóm végén ott van a többi is.
2011. okt. 25. 12:18
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom is érzékeny, előfordult már az is, hogy sírt. Ő is azt mondja, hogy belebetegedne, ha elhagynám, de nem féltékeny, mert tudja, hogy nem fogom és ezért mindent meg is tesz(abszolút a tenyerén hordoz, mindent megtesz, hogy oldog legyek)
2011. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Vannak érzékenyebb férfiak, de azért ezt túlzásnak találom, szinte betegesnek. A ragaszkodása az, ami ijesztő. Én tutira menekülnék, még akkor is, ha egyenlőre ezen kívül más gond nincs. Gondolj bele, már most zsarol érzelmileg /belebetegedne ha elhagynád!/. Mi lesz, ha egyszer másképp gondolod, és nem akarsz már vele lenni? Veszélyes ez a típus.
2011. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam ki a kérdést. Mert néha megijeszt. Nagyon szeretem őt, még soha nem voltam ilyen szerelmes, de ez azért nem normális dolog. Mondtam is neki, erre annyit mondott, hogy ő is tudja.
2011. okt. 25. 12:25
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is képes minden előzmény nélkül elsírni magát,hogy milyen gyönyörű családja van,és végre révbe ért,de szerencsére ő nem betegesen féltékeny.Azt hiszem azt nem bírnám elviselni,de a túlérzékeny lelke nem zavar,sőt azt hiszem abba szerettem igazán bele.
2011. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
32%
x factorban a sírós kisgyerek:D XDXD
2011. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, hogy ezt írom, 18 éves koromban volt egy barátom, az első szerelmem, a srác akkor 21 éves volt, ugyanilyen volt mit a barátod... Teljesen ráismertem az írásodból, nálunk szomorú vége lett. Felakasztotta magát, mert nem bírta elviselni azt, hogy egyetemre megyek és már előre beparázott attól, hogy én ott bulizni meg pasizni fogok, de az öngyilkossága egy tanárom miatt volt mert az volt a kényszerképzete, hogy én megcsaltam őt vele:(

Ez az együtt töltött két éve alatt fajult idáig és sajnos tragédia lett a vége.

Nem akarlak megijeszteni, de ez csak súlyosbodni és fokozódni fog, ez nem normális...


A férjem is érzékeny ember és ő is elsírja magát örömében és bánatában is, na de ilyen mértékű szenzitivitás még egy nő részéről sem normális....

2011. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

Undorító amikor egy férfi sír!


17/L

2011. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Undorítónak nem nevezném. Nem is értem ezt miért írtad. Sajnálom a volt párodat, nem lehetett könnyű feldolgozni a halálát. Sajnos ő is képes lenne erre, úgy érzem. Nem azért vagyok vele, mert félek a következményektől, hanem azért, mert feltétel nélkül szeretem. De egy idő után besokall az ember. Szerettem volna mások tapasztalatát is elolvasni. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. okt. 25. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!