Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek a kerámia...

Mi a véleményetek a kerámia bevonatos edényekről?

Figyelt kérdés

Valóban nem ragad le benne semmi? Főleg azok véleményét várom, akik otthon is használnak ilyet. Ilyen modellre gondolok:

[link]



2013. jan. 16. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Karácsonyra kaptam egy ilyen serpenyőt, én meg vagyok vele elégedve. Tényleg nem ragad le benne semmi, nagyon könnyű a tisztítása is!
2013. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nagyon jó, könnyű takarítani, nem ég le semmi
2013. jan. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kerámia őzgerinc formát használok rendszeresen, tényleg nem ragad le benne semmi, nagyon szeretem.
2013. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Azért fantasztikus, hogy hogy benyalja a sok lammer, hogy kicsit új megjelenéssel, felülettel, névvel ismét divatba jött a ZOMÁNCOS edény...
2013. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
és ez jó indukciósra is? Mert nekem az van és én is szeretnék kerámia bevonatosat és nekem is van zománcos lábasom nem is egy kedves előttem válaszoló, csakhogy abban nem tudsz palacsintát sütni sem egy rántottát, mert LERAGAD benne. vagy én nem tudok főzni? Neked nem ragad le?
2013. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Tévedés! Semmi köze a zománcos edényekhez! Teljesen más a felülete.
2013. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
négyesnek gőze sincsen hogy mi a kerámia és mi a zománc. ez két teljesen különböző anyag.
2013. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

#5, #6 és #7-nek! Tanuljatok meg olvasni, és szöveget értelmezni.


#7-nek: Tisztában vagyok vele, hogy mi a zománc, és mi a kerámia, volt szerencsém több félév anyagtechnológiát, kerámiák és kompozitok és hasonló tárgyakat tanulni. Hidd el, a zománc egy kerámia.


#6-nak és utána #5-nek:


Mondtad te: "Teljesen más a felülete."

Írtam én előtted, csak nem bírsz olvasni: " új megjelenéssel, felülettel, névvel" Kiemelem a lényeget, mert nem 100%, hogy észreveszed: " új ... felülettel". És a lényeg #5-nek is itt hangzik el, a felület. Túl sima felületre jól tapad minden, érdesre nem, az újra feltatlált és átnevezett zománc lényege pont ebben rejlik.

2013. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Tisztázás érdekében, teljesen hidegen hagy, hogy mi a neve ennek a fehér anyagnak zománc, kerámia vagy egyéb nyavalya, engem az érdekel, hogy jó-e. Kérek mindenkit ezt a vitát most hadd zárjam le, köszönöm a megértést, a témát privátban lehet folytatni természetesen.

Valakinek még egyéb tapasztalata a termékről?

Azt, hogy indukcióson lehet-e használni a neten megtalálható, de szerintem az általam belinkelt kép oldalán is oda van írva. :)

2013. jan. 17. 21:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy -kívül zöld- kis nyeles serpenyőt vettem.

kb. 10 alkalomig kifogástalanul működött, de utána egyre jobban elszíneződött a fehér kerámia és elkezdett minden letapadni, a beolajozás ellenére is.

Lehet, hogy a drágábbak jobbak.

Nekem sajnos nem vált be.

2013. jan. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!