Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell tisztitani a laminál...

Hogy kell tisztitani a laminált padlót? Van valamilyen házi praktika a drága padló ápolókon kivül?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig padlóápolót használni. Elég ha felsöpröd a padlót, vagy kiporszívózol.Szerintem egy héten egyszer elég felmosni, akkor sem feltétlenül kell padlóápolóval.
2008. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!:)

És milyen felmosóvizzel mossam fel?Azt tudom hogy nem szabad nagyon vizesen csak épp hogy nedvesen!DE mit rakjak bele a vizbe?Én a taposót általános tisztitószerrel szoktam!Jó az?

2008. jún. 2. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is jó ahogy te csinálod. Én havonta 1-szer szoktam prontos (ami laminált padlóhoz jó, 1 falkon kb. 500 ft és így sokáig elég) vízzel felmosni.


Amúgy hetente egyszer nedvesen felmosom, ilyenkor sima tistító löttyöt (Cif, Mr. proper) teszek a vízbe egy pici domestossal, arra figyelj, hogy ne legyen tök vízes a felmosó.

2008. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!:)Legyen szép napod!Andrea
2008. jún. 2. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én heti 1x porszívozok, heti 1x felmosok.

A felmosót alaposan kicsavarom, hogy csak nedves legyen, és egyszerű langyos vízbe teszek domeststm és azzal mosok fel, már 1,5 éve! :))

2008. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Sofix-nak van kimondott laminált padlóhoz való felmosószere, méhviasz is van benne, amitől szépen megmarad a színe, és nem mattul el.Nem drága,és elég gazdaságos.
2010. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!