Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedést segítő kapszula,...

Hajnövekedést segítő kapszula, vagy házi praktika ami tényleg hatásos és nem olyan drága?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia!:)

Nekem a Béres-szépségvitamin vált be!Szép fényes és dús lett tőle a hajam és gyorsabban is nőtt.Amit még nagyon ajánlok az az élesztő!Én minden este 2 kis algopirin nagyságú golyót gyúros és lenyelem vizzel!Az ize nem jó,de a Bvitami nagyon jó hatással van a hajadra és a börödre is!

Kinga

2009. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi majd én is kipróbálom
2009. aug. 17. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
keress rá a kávés hajpakolásra ez oldalon! És nagyon ajánlom még a Vitanol C-t is alig 500 Ft. Roosmannban Dm-ben győgynövényboltokban lehet kapni. A hajad mindkettőtől 3szor gyorsabban nő. Jah a Vitanol C- az egy szesz egy kicsit büdi (mint a tetűírtó) de meg kell sznvedni a szépségért:)
2009. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és a Vitanol C-t meddig és milyen gyakran kell használni?

és ha samponnal megmosom utána a hajamat akkor lehet érezi a szagát?

2009. aug. 18. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

A Bánfi termékek is jók, például a hajszesz hetente legalább egyszer a fejbőrbe masszírozni 20-40 percig rajtahagynihajd újra megmosni, ez sjanos kicsit macerás de még vállalható a legolcsóbb helyen 919 forint én 1000-ért vettem...


De van sampon is állítólag az is nagyon hatásos...

2009. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a bánfit én is kipróbáltam de nekem semmit se használ
2009. aug. 19. 11:52
 7/8 anonim válasza:
Ami nekem bevált az a kombucha gomba. Ez egy gomba, amit netről rendeltem egész olcsón. A lényege, hogy nagyon szép fényes lesz a haj tőle és nagyon gyorsan nő, illetve nagyon jó hajhullásra. Nekem egy hónapban van, hogy 1,8 cm-t nő a hajam. Ez nagyon jó, mert mielőtt nem ittam általában 1 cm-t nőtt. Szóval ha valami serkenti hajnövekedést, akkor ez tényleg! Innen rendeltem: www.my-crazy-life.gportal.hu
2009. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi és volt szállítási költség?
2009. aug. 31. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!