Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Samsung mosógép másnak is úgy...

Samsung mosógép másnak is úgy öblít, hogy egyáltalán nincs illata a ruháknak?

Figyelt kérdés
Mindegyik programot kipróbáltam. Mosógép új.
2013. jan. 20. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nem a mosógéptől függ, hanem az öblítőtől
2013. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen teljesen független mosógéptől.Csak 2 hiba lehet, az egyik hogy nem megfelelő rekeszbe töltöd az öblítőt, a másik hogy nem megfelelő mennyiségűt(vagy túl hígat).

Még az öblítő sem meghatározó mert ha megfelelő mennyiségűt raksz bele az olcsó noname is illatos.

fontos szabály hogy a mai öblítőket soha ne hígítsd vízzel teljesen más gyártási módjuk van és mindegyik hígítás nélkül használandó!

Mivel háztartási gépeket szerelek sok típust ismerek így mondhatom azt hogy a gépek 90 %-ba 1-1,5 kupak hígítatlan öblítő szükséges.

2013. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: Azt elfelejtettem kifejteni az előbb hogy azért ne hígítsd az öblítőt mert a mai gyártmányok koncentrátumként készülnek az automata gépek működéséhez igazodva(2l=4l nem azt jelenti a flakonon hogy 4l készíthető belőle hanem azt hogy annyinak felel meg!).Az automata gépek egy öblítési ciklus alatt 2-4 alkalommal cserélnek vizet aminek az a jelentősége hogy a betöltött öblítőt fokozatosan keveri a vízhez szinte mindig azonos arányban.Ha te vízzel felhígítod az öblítőt akkor a 2.-3. alkalomtól már csak tiszta vízet tölt be a gép szinte nincs is öblítő benne ezért nem érzed az illatát és nem lesznek puhák a ruhák.
2013. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK.Köszönöm, de nem hígítottam mindig 2 kupakkal öntök bele, jó rekeszbe. Kipróbáltam olcsó, drága, márkás... öblítőt, de csak akkor marad illatos a ruha ha mosás után lestoppolom és hagyom állni az öblítővízben legalább fél órát.
2013. jan. 21. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem se illatosak a ruhak, uj, 130 ezres samsung geppel.
2014. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem se, 240 ezres aeg-vel.
2014. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!