Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szövetkabátot ki lehet...

A szövetkabátot ki lehet mosni automata mosógépben?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már?

Vagy mindenképp tisztítóba kell vinni.



#ruha #mosógép #mosás #ttisztítás folt
2013. jan. 21. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a hosszú vastag szövetkabátomat tisztitóba hordom,automatába épphogy beleférne.

De a rövid véknyabbat simán kimosom 30fokon kimélő programmal,nincs baja,az könnyen megszárad.

Szerintem a vastagnak se lenne baja,de túl babrás,nincs hol száritanom se,tisztitóba nálunk 2ezer,évente egyszer kibirható.

2013. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !Egy vékonyabb félhosszú kabátról van szó.
2013. jan. 21. 12:49
 3/6 Zsolt75 ***** válasza:
100%
Ne kockáztass szerintem, mert anyaga válogatja és lehet a gép összegyűrné a bélést stb stb.
2013. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kimostam a gyapjúkabátot is. Gyapjúprogramon. Tiszta lett és illatos. Semmi baja. Vállfán szárítsd.
2013. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer elvittem az egyik szövetkabátomat tisztítóba, ahol ugyan szépen kitakarították 3000 Ft-ért.

Sajnáltam, mert a kabát csak 1500 Ft -os volt.


Azóta 30 fokon, kímélő program és kevesebb fordulatszámon otthon mosom mosógépben, majd vállfára akasztom és megszárad.


Ha kényes az anyag, vidd inkább tisztítóba.

2013. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nézd meg a címkéjén - ha van neki - hogy szabad-e.
2013. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!