Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Macskaszőrt kiszedni a takaróból?

Macskaszőrt kiszedni a takaróból?

Figyelt kérdés
mosás nem vitte ki, se a cellux...
2013. jan. 21. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
körömkefével( vagy padlósúroló kefével) jobban jársz
2013. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
Porszívó.
2013. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a porszívóhoz olyan fejet, ami kiszedi a szőrt. De kézzel is meg lehet csinálni. Olyan kefe, aminek szép bordó bársonyszerű a kefe része.
2013. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ragasztós hengert direkt szöszeltávolításhoz, nekem azzal még mindig lejött mindenhonnan a macskaszőr.
2013. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szöszeltávolító henger, sok helyen lehet kapni :


[link]

2013. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de sehogy. Legfeljebb aprólékosan kézzel kiszedegeted. A leírt technikákkal sem jön ki teljesen. Nekem van az ágyon egy plusz ágytakaró, azon "szőrözhetnek".
2013. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy ha a celluxot, jól rányomogatva sem tudom leszedni, akkor a henger sem lehet jobb.

Kefélni, meg nemigazán lehet, amolyan plüss szerű anyagból van. A porszívóval is csak akkor lehetne, ha úgy ki lenne feszítve, mint egy nyúzott bőr.

2013. jan. 22. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Még egyet próbálj ki: vizes gumikesztyűvel simogasd mindig egy irányba. Így szépen összegyűjtheted a nagyját.
2013. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!