Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vasaló szolgálatot vettél már...

Vasaló szolgálatot vettél már igénybe, és ha igen számodra megérte?

Figyelt kérdés
Család, háztartás, munka mellett úgy érzem, hogy a vasalás időpazarlás, és hogy a családomtól veszem el az időt. :( És azon gondolkoztam, hogy mi lenne ha ilyen vasaló szolgálatot nyújtó cég szolgáltatását venném igénybe. De igazából kicsit furán érzem magam miatta...
2013. jan. 22. 12:20
 1/1 Balogh Eszti válasza:
Emiat szerintem ne érezd magad furán . A család az első mindekinek . Én nem vettem igénybe még de ha van rá elegendő pénzed akor szerintem nem hülyeség . mivel a vasalás elég kényes és aprolékos munka és hoszadalmas is így szerintem jó ötlet de lehet jobban járnál egy olyan személyel ki visszi hozza a ruhát van pár ilyen állás kereső pl az én ismerősőm is ezt csinálja vasal mos :)
2013. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!