Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi időt vesz igénybe a...

Mennyi időt vesz igénybe a munhelyed és neked mennyi időd jut a takarításra?

Figyelt kérdés
Sokszor este érek haza a munkából és már semmi másra nem vágyom, mint hogy kifújjam magam. Sokszor csak 4-5 nap után jutok el a felmosásig, mosásig. Portörlés csak szabadnapomon. Napi szinten kaja legyen, mosogatógépbe berakodok. aggaszt, hogy mindig mindent porosnak látok. Ti hogy vagytok ezzel? Ti mennyit dolgoztok?
2009. okt. 6. 15:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Én minden nap 1/4 6-kor kelek,1/4 7-kor már a buszon zötykölődök, és este fél 6 van, mire hazaérek...iszonyat sokat vesz el az ingázás. Én csak szombaton szánok időt a takarításra, akkor sem mindig, mert örülök, ha kicsit kikapcsolódhatok, pihenhetek... Hétköznap csak a legszükségesebb teendőimet végzem el. 26/L
2009. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én még nemdolgozom, de édesanyámról írok.

ő a felmosást, gyors portörlést általában reggel végzi. kb fél6kor kel, fél7ig takarítgat, majd elkezd készülődni és 7kor munkába indul. persze nem mindennap most fel, és nem mindennap töröl port. van h ezeket a feladatokat apámnak vagy nekem mondja, h csináljuk meg.

én megteszem, mert úgygondolom nemcsak az anya feladata ez, hogy mindenféle házimunkát elvégezzen. ha van gyerek, és van férj, akkor nyugodtan lehet neki is apróbb feladatokat osztogatni.

és ezt én mondom, a gyerek..:D

2009. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

NE is mondd ,nekem fogalmam sincs,h ogy másnak hogy van ideje takarítani. Én 9-re járok melóba, de nem bírok csak kb 8 kor felkelni, mert hajnalig fenn vagyok. 9-től 13-ig meló, fél kettőre hazaérek, utána ülök le az ithoni munkámhoz. kb 6-ra végzek, utána jönnek a nyelvórásak. 8 kor csinálok valami gyors kaját, és 10 körül leülök tanulni.

Csütörtök délutánom az ami üres, de akkor elmegy ügyintézésre. Hétvégén meg örülök ha levegőt bírok venni.... én komolyan nem tudom, hogy más hogy tud rendet tartani a házában:(:(:(

2009. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Engem nagyon aggaszt, ha vki jön és azt látja por van, vagy nincs frissen összetakarítva, így ugye alkotnak rólam egy képet.

Ez a világ teszi ezt. A nőknek nem kellene napi 10-12 órát munkával + utazással tölteni.

Azért várom a többi kommentet.

2009. okt. 6. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Reggel fél 6-kor megyek el itthonról, és este fél 7-re érek haza. Reggel egy fél órát szánok arra, hogy összepakoljak, elmosogassak, és a kutyát megsétáltassam. Este megint kutya séta, a legszükségesebbek elvégzése, szombaton takarítás. Portörlés, porszívózás, felmosás minden héten, nagytakarítás minden évszakban. Nekem ennyire van időm, és ha valakit zavar, az nem jön fel hozzám. :-)
2009. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos hetkoznep nem sok idom van a takaritasra, mert delutan 5- fel 6, amire hazaerek.osszedobok valami kajat es mire egy kicsit osszeszedem a lakast, lehet lefekudni.A szombat az a nap, amikor egesz nap otthon vagyok, es olyankor szoktam komolyabb takaritast vegezni, meg mosok.Vasarnap pedig pihenek.
2009. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!