Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A télikabátot bele lehet...

A télikabátot bele lehet rakni az automata mosógépbe?

Figyelt kérdés

Eddig tisztítóba vittem,de bezárt végleg és most nem tudom mit csináljak a kabátokkal.

Féltem a mosógépem.



#mosás #automata-mosógép
2013. febr. 3. 14:07
 1/7 anonim válasza:
Én simán kimosom a kabátokat.Nyugodtan rakd bele.
2013. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én rendszeresen abba mosom, a gyerekekét van ,hogy hetente kell, mert az oviba összesározzák stb....

Egyébként szövet kabátra gondolsz?

Mert a férjemnek az van, és azt is azzal mosom, csak a centrin állítok, hogy ne legyen annyira gyűrött.

2013. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, miből van. Ha gyapjúszövet, akkor nem szabad. Nem a mosógépnek lesz baja, hanem a kabátnak. Ha valami szintetikus anyag, akkor semmi baja nem lesz a gépi mosástól. De elvileg kell benne lenni egy kis címkének, ahol a kezelési utasításokat megtalálod.
2013. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tollal bélelt pufi kabát.Dzsekik.
2013. febr. 3. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok nyugodtan mehetnek a gépbe. Nem lesz baja se a kabátnak, se a gépnek. Mi minden ilyesmit gépben mosunk, soha nem jutott még eszembe tisztítóba vinni.
2013. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a tollkabát iszonyat büdös tud lenni ha lassan szárad.

nekem egyszerű vatelinbéléses kabátom van, nagyon jó meleg, és a gépet is bírja.

2013. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A pufi kabátot én is gépben mosom,de vigyázok,hogy ne mosóporral,hanem géllel,mert sajnos volt már,hogy a mosópor nem olvadt fel és ott maradt a varrásoknál felgyűlve.De géllel minden szuper :)
2013. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!