Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom felszedni a...

Mivel tudom felszedni a festékfoltokat a csempéről?

Figyelt kérdés
nem falfesték, hanem zománc és régi
2013. febr. 5. 11:57
 1/5 Zsolt75 ***** válasza:
Vannak festék eltávolító vegyszerek. Én azzal próbálkoznék. Festékboltokban többféle verzió is van. Van zselés kivitel is ami nem folyik le a csempéről így akár egy kis ideig rajta is hagyhatod.
2013. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbáld meg hígítóval. A szivacs dörzsis felével sikáld meg, biztosan le fog jönni!
2013. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem vegyszerrel ! Hanem valami éles szerszámmal ,újszerű vékony spakli,erős késstb,simán erőből le lehet tolni. Az a lényege,hogy ne legyen friss,és ne kenődjön. A helyét ,ha marad fátyol folt akkor hígító .
2013. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kromofág urat és Spakli urat interjuvold meg testközelből. Ketten együtt jobbak a festékfoltok ellen mint egy kilométernyi szuperhős.
2013. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dörzsis szivacs nem segített, viszont körömkefével és jó sok Domestossal, erős súrolással lejött. Bár nem biztos, hogy ugyanolyan összetételű festék volt az enyémen.
2013. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!