Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan mosópor ami illatmen...

Van olyan mosópor ami illatmentes ( nem öko )?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
muszáj parfümöt tenniük bele, hogy elnyomja a bűzös hatóanyagok szagát. Csak természetes hatóanyagú lehet az, ami illatmentes. Az meg szerintem öko. Amúgy mi az ellenvetésed az öko-val?
2013. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Al ALDIban kapható Tandil nincs parfümözve.


Az meg hülyeség, amit az elsö irt, hogy enélkül büdös lenne - UGYAN MITÖL lenne egy mosópor büdös?!?!?

2013. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem olyan hatékony.. legalábbis tisztítószerekben.
2013. febr. 6. 19:08
 4/17 A kérdező kommentje:
Mármint az öko.
2013. febr. 6. 19:09
 5/17 A kérdező kommentje:
Pont most akarom kipróbálni a Tandilt. Akkor már bizti megveszem. Köszi
2013. febr. 6. 19:10
 6/17 anonim ***** válasza:

"Az meg hülyeség, amit az elsö irt, hogy enélkül büdös lenne - UGYAN MITÖL lenne egy mosópor büdös?!?!?"


Igen, ha valamiről nincs fogalmad, az nyilván hülyeség.


Nos, az enzimektől lenne büdös, de nem a mosópor maga büdös állásában, hanem amikor vízben feloldják, és úgy marad benne a ruhákban. Az általuk felszabdalt fehérje alapú szennyeződés ideális baktériumtenyészet, na az a büdös.


Nem minden öko gyenge teljesítményű, bár igen, sok a próbálkozás, amik semmit nem érnek (mosódió pl.)


Viszont az egyik leghatékonyabb szer a piacon pont öko...


De próbáld meg az Aldisat, ha elégedett leszel a tisztítóhatásával, nyertél.

2013. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1. Mivel textilvegyész vagyok, ezért csak tudok valamennyit a mosószerekröl (Is).

2 "Nos, az enzimektől lenne büdös, de nem a mosópor maga büdös állásában, hanem amikor vízben feloldják, és úgy marad benne a ruhákban. Az általuk felszabdalt fehérje alapú szennyeződés ideális baktériumtenyészet, na az a büdös. "


Ez IGY igencsak hülyeség, mert az enzimek NEM büdösek. Ha egy ruhát enzimes mosószerrel kimosol, akkor az elös lépésben bontja a szerves anyagokat, utána oldatba viszi, és ezután - az öblités során - ezt eltávolitják a ruhából. Ha bármi is bennemarad a ruhában, akkor ott valami nagy gond van a mosógéppel!!!!

2013. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tandilnak.is van illata azt hasznalok,de nem feltünö.
2013. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Így van, az enzim nem büdös. Nem is azt írtam.


"és ezután - az öblités során - ezt eltávolitják a ruhából. Ha bármi is bennemarad a ruhában, akkor ott valami nagy gond van a mosógéppel!!!"


Ha nem lenne textilvegyészként földig érő hatalmas agyad, és képes lennél gondolkodni, tudhatnád, hogy az öblítés során IGENIS benne maradnak mosószermaradványok a ruhában.. Ehhez nem kell végzettség, egy sima háziasszony is tudja.

2013. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sima háziasszony IS vagyok, és NÁLAM nem marad mosószermaradvány a ruhákban!!!!!!!!!
2013. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!