Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyen pólót szeretnék venni....

Ilyen pólót szeretnék venni. Ezt majd mivel lehet kimosni?

Figyelt kérdés

[link]


Úgyértem mielőtt megveszek valamit, mindig megnézem a címkéjét, hogy hogyan mosható. Pl. alapból nem veszek meg olyat, ami csak kézzel mosható.


Ezt mivel lehet kimosni? Félek, hogyha "közepes színű" ruhák közé lesz betéve color mosógéllel, akkor a fehér része elszürkül. Ha pedig fehérekhez "white" géllel, akkor meg fakul a piros része a pólónak.



2013. febr. 8. 08:47
 1/4 anonim válasza:
en feherrel mosnam mindenkepp de nem feherre valo mososzerrel csak simaval.
2013. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak kézzel mosnám,páromnak van hasonlója,nem tart sokból kimosni.

Fehérek között megfogja a piros a többi fehéret,sötétek között beszürkül a fehér.

2013. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól írtad , először is nézd meg a mosási útmutatót. Ezeket a típusú pólókat ha lehet géppel mosni , akkor is max. 40 fokon lehet. Ha géppel mosol , akkor mindenképpen valamilyen a nevében "color" viselő mosóporral tedd, max. 40 fokon . Ha félsz a lefogástól akkor használj színfogó kendőt . Vigyázz arra , hogy ne nagyon koszolódjon el, mert akkor nem lesz elég a 40 fokos mosás . Ha mindezek ellenére lefogna , akkor vidd vissza .
2013. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na megtörtént az első mosás.

Fehér ruhák közé ment color géllel.

Előtte megnéztem csap alatt kis szappannal a piros részét: semmi piros eresztés nem történt.

Így még színfogót sem kellett használnom, pedig felkészültem rá, és vettem a DM-ben.

De még azt sem kellett használni.

Mondjuk egy Pumától ezt is várja el az ember, de ugye a pirossal akkor is vigyázni kell, főleg első mosáskor. Hát ezzel nem kellett...

2013. márc. 10. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!