Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tegyem puhává a törölköző...

Hogy tegyem puhává a törölközőket Illetve ha törölközöt mosok akkor csak azokat mossam külön mindenféle ruhátol igaz? hány fokon mossam? 90vagy 60 vagy 40 fokon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk törölköző mindig egy adagra való megy a gépbe. Leginkább 60 fokon. A vízminőségtől is függ a puhaság, de a jó öblítő segíthet. Én coccolinot használok, nekünk megfelel az eredmény.
2013. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40 fokon mosom őket külön (mind középsötét kék vagy zöld vagy mintás,igy lehet),minimális öblitővel.Teregetésnél alaposan megrázom.
2013. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 evika21 válasza:
A törölközők keménységét a vízkő okozza. Ártasd be, vagy mosd ki 20% hígított ecetbe 2 egység víz 1 egység ecet./ egy liter víz, fél liter ecet./ Majd ismét mosd ki mosószerrel.Meglátod puha lesz.
2013. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sokáig volt nekem is probléma. Olyan kemény volt a törölköző,hogy használatkor úgy éreztem lenyúzza a bőrt rólam. Mosása ami nekem bevált! 40fokon, a mosószer adagolóba sima konyhasót teszek 2evőkanál, az öblítő helyére pedig ecetet. az illata kellemesen enyhe ecetszagú marad, de nekem ez olyan kellemes tiszta érzés, és fertőtlenít is. Vasalni már nem szoktam. Első mosásra egyből nem lesz puha , de ha mindig így mosod jó eredményt lehet elérni. Olcsó, és környezetbarát is.
2013. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ki felejtettem: A Só lágyítja a vizet, az ecet fertőtlenít.
2013. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!