Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van köztetek valaki, aki...

Van köztetek valaki, aki mindennap kirázza az ágyneműt? Ez beteges?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy kiviszi az udvarra és ott?
2013. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen
2013. febr. 18. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagymama mindig kivitte, és kinn is hagyta pár percig szellőzni. Nem is tudott volna anélkül aludni benne. :)

Rajta kívül nem láttam még, de szerintem nincs semmi beteges benne.

2013. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én nem rázom ki minden nap, de egy 5-10 percre rányitom az ablakot télen, nyáron pedig fél órára kirakom az erkélyre szellőzni, vagy csak 10-15 percre, mikor hogy. Amíg készülődök, vagy a kutyával sétálok, aztán hazajövök és beágyazok. nem beteges, nekem is jó érzést ad, hogy ki van szellőztetve. nem mindig egyébként, van hogy kihagyom néha, nem halok bele, de jó érzés.
2013. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 18. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden nap kiteszem az ágyneműt a levegőre. Allergiás vagyok a háziporatkára, és a hideg vagy a magas UV sugárzás elpusztítja az atkákat. reggel kiteszem, este alvás előtt fél órával behozom, hogy felmelegedjen.
2013. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!