Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel takarítsam ki a radiátor...

Mivel takarítsam ki a radiátor közti réseket? Folyton tiszta por, ha ronggyal csinálom, szétzúzom a kezem, mert elég kicsi a hely. Mit csináljak, ha 2 nap alatt elkezd bepókhálósodni a szobám? Nem tudok mindennap takarítani!

Figyelt kérdés
Egy nagyon kezdő háziasszony :)
2009. aug. 25. 13:11
 1/5 anonim válasza:
használt, régi fogkefe vagy vannak azok a színes izék amik beférnek a résbe. esetleg a rongyot vmi rúdra rakd rá (pl seprűé v felmosórongy)
2009. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy egy vizes rongyot ráteszek egy fakanálra és azzal be tudok nyúlni a résekbe.
2009. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen tollseprű-féle porolót (pld. százforintos boltban - nem tudom létezik-e még ilyen). Azzal simán benyúlsz, megmozgatod és kész.
2009. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! :)
2009. aug. 25. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A "százforintos" boltban lehet erre külön eszközt kapni. Úgy néz ki, hogy van egy rúd és a végén egy nagy, kb 20cm hosszú, 10cm magas és 5cm széles szivacs. Azzal pont be lehet nyúlni a radiátor réseibe. Nagyon praktikus. Már ha ilyen tagos öntöttvas radiátoraitok vannak. Nálunk ilyen van és pont ahhoz a mérethez van kitalálva a szivacs.

Én úgy szoktam csinálni, hogy jó bő mosószeres vízzel mosom le. Ami lecsöpög azt úgyis felmosom utána.

2009. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!