Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 4-5 kg-os mosógépbe mennyi...

4-5 kg-os mosógépbe mennyi ruhát raktok?

Figyelt kérdés
Pl: belerakhatok 2 garnitúra ágyneműt? (2db paplanhuzat, 1 kispárna, 1 nagypárna, 1 lepedő. A másik párna az dormeo annak külön mosom a huzatát.)
2013. febr. 18. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kényelmesen belefér, akkor igen. Esetleg mérd le: állj rá a mérlegre, aztán vedd a kezedbe az ágyneműt és úgy is állj rá, ha a kettő különbözete nem több 4-5 kilónál, akkor jó vagy :)
2013. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyit, amennyi belefér. Nem szoktam méregetni. Szépen mindent bele szoktam igazítani, nem úgy dobálom bele, így több belefér és szépen mindent ki tudok mosni.

Amit te leírtál, az simán belefér egy mosásba.

2013. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyi belefér.

Ilyen ruhából nem is tudsz többet tenni,mert nincs nagy súlya .

2013. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elvileg ezek az adatok száraz ruhára vonatkoznak. Nos én egyszer megpukkantottam a mosógépet, majd kivettem a ruhákat szárazon még és lemértem. Nem volt 3 kg. Szóval ha térfogatilag belefér akkor oké vagy. Én 2 paplant, 2 nagypárna huzatot, 2 kispárna huztatot és 1 180x200 cm-es pamut gumis lepedőt egyszerre mosok.
2013. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!