Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Citromsav port hol kapok...

Citromsav port hol kapok Szolnokon? Takarításhoz nagyobb, fél - egy kg-os kiszerelésben.

Figyelt kérdés
Interneten találtam, de ha lehet, megspórolnám a szállítási költséget, és megvenném helyben.

2013. febr. 23. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van Metro,nézd meg ott...ill. kérdezd meg gyógyszertárban,hozatnak-e a nagykerből ennyit.
2013. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg mezőgazdasági,borászati boltban .
2013. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Metro nincs, de gyógyszertár van néhány.

Konkrétan borászati boltról nem tudok, de jó kiindulópont.

Viszont eszembe jutott valami: az ARO márkajelzésű kisboltokba nem a METRO-ból szállítják az árut? Mert ilyen van a közelben.

2013. febr. 24. 07:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak 10dkg-osat tudok a Golfban vagy a Vár kert áruházban ott 140FT-így fél kiló 700FT-ba kerül olcsóbb mintha megrendelnéd neten.Én meg bóraxot vadászok, de nincs sehol Szolnokon:(
2013. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Az tényleg jó árban van, veszek is. Máshol az étkezési citromsav 50 g-os kiszerelésben 110 Forintnál kezdődik. Bóraxot még én sem találtam. Trisó van az árkádok alatti eurós üzletben például, de bóraxot csak eltevős szezonban szoktam látni élelmiszerboltban, kis sárga tégelyben (hasonlóban, mint a citromsav, attól sötétebb), aranyáron.
2013. febr. 28. 08:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Oppsz, most jutott eszembe, hogy lehet, butaságot írtam legutóbb, de az lehet, hogy nem is bórax, hanem borkő szokott lenni. Bocsi.
2013. márc. 1. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ma sikerült vennem 500g-os citromsav port 630ft-ért még olcsóbb is mint amit ajánlottam egy bioboltban ami a Fősulival(régi) szembeni utcában van.Nektár Biobolt Szolnok Ady E. u. 18..Ott találtam végre bóraxot, szódabikarbónát(500g-osat), de van mosószóda meg sok más is csak kérni kell mert nincs minden kirakva!Ott nézd meg, bár mondta az eladó, hogy citromsavból ez volt az utolsó, jövőhéten lesz csak.
2013. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hú, ez szuper, köszönöm! :)

Azt nem tudod esetleg, hogy jövő héten melyik napon?

2013. márc. 2. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.De szerintem valahol fönn van a telószámuk érdmes rákérdezni egy nagyon kedves eladónő dolgozik ott.
2013. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy lesz. :)
2013. márc. 3. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!