Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Shaggy szőnyeget hogy célszerű...

Shaggy szőnyeget hogy célszerű tisztítani? Milyen időközönként vigyem kirázni? Porszívó kiszedi a port a rojtok közül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú flór-felülettel rendelkező szőnyegeket( pl. a Shaggy ) célszerű hetente legalább kétszer nagyhatású porszívóval portalanítani , és havonta legalább egyszer hátoldali tisztításnak is alávetni . (Régi hagyományos porolós módszer . ) Az erős porszívó kiszedi a port a rojtok közül . A nedves tisztítást azonban csak hozzáértő cégekre bízd , mert a Shaggy szőnyegek hátoldala juta , és bármilyen nedvesség hatására erősen zsugorodnak !
2013. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta porszivozom,mivel a folyoson van,es élénk piros.Minden szösz latszik rajta.Nyaron kivittem a.betonra ott mososzeres vizzel atsikaltam(kefevel)de annyi vizet felszivott hogy ketten nem birtuk mozditani.Mar nem csinalnam magam,hiaba tiszta lett,inkabb beviszem a.tisztitoba legkozelebb.
2013. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!